O firmie

Nasza firma istnieje od 1994 r. Na samym początku działalności zajmowaliśmy się renowacją mebli nowoczesnych i stylowych prowadząc Pracownię Tapicerską .
W 2001 r. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów rozszerzyliśmy naszą działalność o handel hurtowy i detaliczny materiałów obiciowych i akcesoriów tapicerskich otwierając Hurtownię Tapicerską, a w 2009 roku otworzyliśmy Salon tkanin obiciowych i dekoracyjnych.
W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju materiały obiciowe i dekoracyjne, materiały na tapicerkę stylową, materiały na tapicerkę samochodową, skóry, materiały skóropodobne, pianki i różnego rodzaju akcesoria tapicerskie.

Naszymi odbiorcami są zakłady tapicerskie, renomowani producenci mebli, projektanci wnętrz oraz indywidualni klienci. Nasza firma nieustannie rozwija się, biorąc pod uwagę coraz większe wymagania klientów i przyszłe realia rynku. Celem firmy jest realizowanie potrzeb klientów i zapewnienie im miłej i fachowej obsługi. Jesteśmy otwarci na współpracę z firmami, którzy potrzebują bogatej oferty tkanin po konkurencyjnych cenach, przy zapewnieniu najwyższej jakości oraz terminowych dostaw.

 

 

 

 
Strona wykonana przez Studio Plan - www.web.plan.pl .